استخدام برنامه نویس php و طراح وب

سلام.
شرکت persianvl در نظر دارد در راستایی توسعه تیم نرم افزاری و طراح وب خود از افراد واجد شرایط به صورت حضوری و دور کاری استخدام نماید.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر ادرس ایمیل خود را در پیام خصوصی ارسال بفرمایید.


طراحی قالب وردپرس و تغییر وردپرس فعلی به قالب جدید

قالبی که روی وب سایت نشریه اقتصاد برتر فعال است، یک قالب سفارشی است که با افزونه های مختلفی از جمله adrotate و google analytics و mailpoet مورد استفاده قرار گرفته است، مشکلی که این قالب دارد کامل نبودن css و مدرن نبودن آن است، همچنین این قالب از لحاظ Responsive اصلا چیزی برایش در نظر گرفته نشده است، همچنین سایت مپ آن از لحاظ سئو لحاظ نشده است و به طور خلاصه قالب مدرنی در حال حاضر وب نمی باشد.

هدف از ایجاد قالب جدید محیطی است که در سایت های خبری بسیار مدرن بوده و برای نویسنده محیط پویایی باشد و در آن می توان از فونت های مدرن وب فارسی استفاده کرد همچنین این قالب باید تمامی تگ های مختلف سی اس اس آن از جمله h1 – h6 و strong و form و غیره مقدار دهی شده باشد که نویسنده بتواند حتما با استفاده از متغیر های نوشتاری وردپرس طرح های جدیدی را نوشته های خود ببیند.

نکته ی دیگری که مهم است در طراحی این قالب این است که باید حتما چند صفحه مورد طراحی قرار گیرد، یعنی فقط صفحه اول برای ما مهم نیست، بلکه صفحه تماس با ما مهم است، صفحه درباره ما مهم است، صفحات میانی دسته بندی اخبار مختلف نیز مهم است تمایل ما بر این است که از الگوهای خارجی برداشته شوند. صفحه ای که ساختار و طراحی آن بسیار برای ما حائز اهمیت است، صفحه ی یک خبر روی سایت است که باید عناصر مشخصی مثل تیتر و عکس و لید و تاریخ و دکمه پرینت و دکمه ایمیل و دکمه پی دی اف وجود داشته باشد. همچنین اخبار مرتبط و یک سی اس اس منعطف و مدرن برای قسمت کامنت های هر خبر باید وجود داشته باشد.

ما تمایل داریم طرح وب سایت ما از سایت هایی همانند سایت های زیر اقتباس یابد و حتما سایت های زیر و امکاناتشان را مد نظر قرار دهید:

nytimes.com

wsj.com

vox.com

در آخر نیز شما برای نصب قالب جدید روی وردپرسی که هم اکنون فعال است باید عمل کنید و حتما باید باگهای قالبتان را نیز رفع کنید بعد از نصب زیرا این وردپرس ۲ سال است که با چیزی حدود هزاران خبر در حال فعالیت می باشد و ما تمایل داریم قالب جدید که روی این وردپرس می نشیند خبرهای قبلی از بین نرود.


برنامه نویس MAC OS تمام وقت

توضیحات پروژه

سلام

عرض ادب و احترام

موضوع پروژه : نرم افزار مدیریت دانلود

برنامه نویس نویس MAC OS
موضوع پروژه : نرم افزار مدیریت دانلود
اشنایی کامل به طراحی و تولید نرم افزارها در مک
انجام پروژه به صورت دورکاری
خلاق – متعهد به انجام کار در زمانبندی مشخص شده
همکاری دراز مدت مد نظر است.
مستند سازی
جلسات حضوری برای بررسی روند پروژه

لطفا رزومه خود را ارسال فرمایید

توجه بفرمایید قرار داد محضری برای انجام پروژه خواهم بست .


افرایش اعضای کانال تلگرام (۱۰ هزار نفر )

توضیحات پروژه

ما یک کانال تلگرام معتبر داریم با بیش از ۵۰ هزار عضو، این کانال به طور متوسط هر هفته ۳۰۰۰ عضو جدید بهش اضافه میشه اما میخواهیم سرعت رشد تعداد اعضای کانال رو افزایش بدیم و ۱۰ هزار عضو جدید به کانال اضافه کنیم. لطفا زمان دادن پیشنهاد به موارد زیر توجه فرمایید:

کانال بسیار معتبر و بدون تبلیغات است بنابراین جذب کاربر نباید مشکل باشد.

خود کانال هر هفته ۳۰۰۰ عضو جدید بهش اضافه میشه پس شما بایستی بیش از این نرخ اضافه کنید به اعضای کانال

این کانال محتوای مفیدی داره بنابراین کمتر کسی کانال رو ترک میکنه، بعد از اضافه شدن کاربرها حداقل چند روز بایستی گارانتی داشته باشه که اعضای جدید کانال رو ترک نکنند.

کاربران بایستی ایرانی و غیر روبوت باشند.

تصاویر و متون تبلیغاتی هم آماده هستند و در صورتی که پیمانکار تشخیص دهد میتواند از تصاویر یا متون دیگری هم استفاده کند.

شرط قبول پروژه افزوده شدن ۱۰ هزار کاربر به اعضای کانال تلگرام است.