کسب درآمد

شما کاربر گرامی میتوانید با عضویت در وب سایت ما و انجام پروژه های مختلف با تخصص خودتان کسب درآمد نمایید.

همچنین صاحبان وبلاگ ها و وب سایت ها با آمار بازدید بالا میتوانند لینک باکس تبلیغات کلیکی ما را نیز استفاده نمایند و با قرار دادن این لینک باکس در وب سایت خودشان پروژه های موجود در این وب سایت را برای کاربران خودشان نمایش دهند .در صورت کلیک کاربر به ازای هر ip در هر ۱۲ ساعت مبلغ ۵۰ تومان منظور خواهد شد و به حساب شما اظافه میگردد.

همچنین در صورتی که کاربری که از سایت شما وارد وب سایت ما میگردد بتواند در کمتر از ۳۰ روز از زمان ورودش پروژه ای را با موفقیت به اتمام برساند ،معادل ۱۰ درصد از پورسانت وب سایت persianvl نیز به عنوان هدیه به شما تعلق میگیرد.

این کار بسیار ساده بوده و خواهید دید در مدت زمان کوتاهی درامدی ثابت خواهید داشت.ضمنا افرادی که لینک باکس persianvl در سایت خود قرار میدهند توسط وب سایت persianvl لینک خواهند شد و این بک لینک میتواند تاثیر به سزایی را در افزایش رتبه گوگل سایت و در نتیجه افزایش امار بازدید کنندگان داشته باشد.

روش این کار بسیار ساده می باشد و فقط کافیست بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید و در بخش کسب درآمد از طریق وب سایتتان ،کد مورد نیاز را کپی کرده و در وب سایت خود قرار دهید. همچنین در صورت تماس با persianvl و اعلام نیاز ،طراحان persianvl کد فوق را با توجه به دیزاین سایت شما و یا علاقه شخصی شما اماده کرده و در اختیار شما میگذارند.