قوانین

درباره قوانین

در ادامه قوانین کلی و مهم سایت تشریح خواهند شد.قبول و اجرای تمامی این قوانین در طول استفاده از این سایت برای همه کاربران اجباری می باشد.در صورتی که با بخشی از این قوانین موافقت ندارید لطفن از انجام هرگونه فعالیت در این وب سایت خود داری نموده و اقدامات لازم جهت جلوگیری از ایجاد اختلاف با سایر کاربران سایت را نیز انجام دهید.

انجام فعالیت در این وب سایت به منزله خواندن و قبول تمامی قوانین موجود در این بخش می باشد.برای ایجاد محیطی ارام و مناسب جهت کار خود به شما توصیه میکنیم محتویات این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.

ضمنن فعالیت کاربران زیر ۱۸ سال نیز ممنوع می باشد.این به دلیل جلوگیری از ورود افراد بدون تجربه می باشد.

ثبت نام و ورود

برای استفاده از تمامی امکانات این وب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.ایجاد چند حساب کاربری ،ورود با چند نام کاربری نیز ممنوع بوده و ip مورد نظر بسته خواهد شد.

بعد از ورود و انجام هر گونه فعالیتی شما باید اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود را تکمیل نمایید در غیر این صورت بعد از چند روز حساب کاربری شما بسته خواهد شد و تمامی پروژه های ایجاد شده و پیشنهاداتی که برای پروژه ها نیز ارسال نموده اید ،نمایش داده نخواهند شد.

ارسال اطلاعات

وارد کردن هرگونه اطلاعات دروغ و غیر واقعی ممنوع بوده و در صورتیکه مشاهده شود فردی رزومه ساختگی و یا اطلاعات غیر واقعی را در اختیار سایت و حتی کاربران سایت قرار داده است ،بدون در نظر گرفتن هر گونه علتی آن حساب کاربری بسته خواهد شد.

ارسال هرگونه اطلاعات تماس از قبیل شماره تماس،آدرس،نام ونام خانوادگی و هرگونه اطلاعاتی که باعث شناسایی شما در شبکه های اجتماعی و کلن اینترنت شود ممنوع می باشد.

ارسال پیام و ارتباط کاربران

در تمامی طول انجام کار ،کاربران باید با کمال احترام با یکدیگر ارتباط داشته باشند و در صورت برخورد با کاربری که از الفاظ زشت و ناشایست استفاده میکند ،مطابق قوانین برخورد خواهد شد.

ارتباط مستقیم با مدیر سایت

برای ارتباط با مدیر سایت میتوانید به حساب کاربری خود مراجعه نمایید و از قسمت درخواست پشتیبانی اقدام نمایید.مواردی مانند پیگیری شکایات ،سوالات فنی و … را میتوانید از این قسمت مطرح نمایید.

درخواست هایی که به مدت ۳ روز باز بمانند و توسط کاربر پیگیری نشود به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد و می بایست در یک درخواست جداگانه دیگر مجددن پیگیری شود.

همچنین میتوانید بدون ورود به حساب کاربری و از طریق ایمیل admin@persianvl.com نیز درخواست های خود را اعلام نمایید.

آزاد کردن مبلغ بیعانه

در صورتی که برای پروژه ای مبلغی را به عنوان بیعانه برای کاربر در نظر گرفتید ،این هزینه تا زمان اجرای پروژه نزد سایت باقی می ماند و تا زمانی که شما اقدام به ازاد سازی ان ننمایید به حساب کاربری انجام دهنده پروژه واریز نخواهد شد.

دقت فرمایید که اگر بیعانه ای را قبل از دریافت و اماده سازی پروژه ازاد نمایید ،دیگر وب سایت persianvl هیچ گونه مسئولتی را عهده دار نخواهد بود .

ضمانت اجرای کار

اگر برای پروژه خود مبلغی را به عنوان ضمانت در نظر گرفتید ، بعد از اینکه مبلغ توسط پیمان کار واریز شد ،او را به عنوان انجام دهنده پروژه خود تایید نمایید .در غیر این صورت وب سایت persianvl هیچ گونه ضرر و زیان ناشی از انجام دادن ناقص کار را عهده دار نخواهد بود.دقت فرمایید تایید پیمان کار (قبل از اینکه مبلغ ضمانت کار را به حساب سایت persianvl واریز نماید) به این معنی می باشد که شما تمایلی برای داشتن ضمانت حسن انجام کار ندارید .

قرارداد ها

در هنگام بستن قرار داد با کاربر دقت فرمایید که نباید مواردی خارج از موضوعاتی که در پروژه تعریف کرده اید را در این قسمت بیان کنید.به عنوان نمونه اگر رقم انجام کار را یک میلیون تومان در نظر گرفتید و کاربر نیز این رقم را تایید کرده نباید در قسمت قرار داد این رقم را کاهش دهید!البته اجازه افزایش این مقدار را دارید.

به شما توصیه میکنیم مواردی مانند زمان بندی انجام کار ،تعداد و زمان بندی واریز شدن بیعانه ها و آزاد سازی انها و … را برای کاربر در قسمت قوانین تشریح نمایید.

شکایت و گزارش تخلف

اگر کاربری به هر دلیلی اقدام خلاف قوانین سایت را انجام دهد و یا اینکه خللی در ایجاد و واریز هزینه ها و انجام کار کند ، از بخش شکایات میتوانید این موضوع را رسیدگی کنید.

ضمنن شکایاتی که به مدت ۷۲ ساعت پیگیری نشوند به عنوان شکایات بسته شده در نظر گرفته می شوند .

در صورت ایجاد شکایت مبلغ بیعانه و ضمانت انجام کار برای هیچ کدام از کاربران واریز نخواد شد تا زمانیکه کاربران فوق با یکدیگر به توافق برسند و یا اینکه مدیر وب سایت persianvl با توجه به شواهد و مدارک فنی مورد نظر نتیجه ای را برای این شکایت در نظر بگیرد.

حق کپی رایت

باز نشر هرگونه محتوای سایت persianvl در سایر وب سایت های ایرانی ممنوع می باشد.در صورت مشاهده مطابق قوانین جاری کشور ایران اقدام خواهد شد.