محتوای پروژه(با دقت مطالعه کنید!)
کارگذار :   amir   پروژه :   عادی بدون سطح   نوع زمان بندی :   تمام وقت   مهلت :   ۳۰ روز  
توضیحات پروژه

با سلام

برای تهیه مطالب یک اپلیکیشن اطلاع رسانی نیاز به مترجم به شکل ثابت ولی دورکار داریم. نحوه کار به این شکل است که مقاله ایی برای او ارسال می شود، و باید آن را به فارسی ترجمه کند و قابل ترجمه تایپی را در قالب فایل ورد آن را تحویل دهد. در ابتدا با حجم کار کم شروع می کنیم و به مرور به توجه به توانایی و سرعت و کیفیت مترجم تعداد مقالات بالاتر خواهد رفت

نکات مهم :

۱- هر مقاله بین ۶۰۰ الی ۳۰۰۰ کلمه متفاوت است

۲- مقالات اکثر عمومی ولی درباره موضوعات مختلف هستند (هرچند ممکن است در تعدادی کلمات تخصصی در برخی از متون باشد)

۳- مدت زمان تحویل ترجمه هر مقاله با توجه به تعداد لغات بین ۱ الی ۳ روز بعد از ارسال به مترجم است

۴- املا انگلیسی تمامی اسامی خاص باید در ترجمه فارسی ذکر شده باشد.

۵- مقالات باید بعد از ترجمه بازخوانی شده و فارغ از هرگونه ایراد نگارشی و یا دستور زبانی باشند

۶- قیمت خود را بر اساس تومان و بر مبنای کلمه ارائه دهید، با توجه به دایمی بودن کار اولویت با قیمت های پایین تر خواهد بود.برای نمونه و شروع همکاری فایل پیوست را که مختصری از نمونه مقالات ارسالی خواهد بود ترجمه و برای بنده ارسال کنید.
حداقل هزینه :   ۱۵۰۰۰۰۰   حداکثر هزینه:   ۴۰۰۰۰۰۰۰   پیش پرداخت :   ۲۰۰۰۰۰ روز  
توانایی های مورد نیاز پروژه از دیدگاه کارگذار:
برچسب های پروژه , ,

در صورتیکه از نظر شما مبلغ پیشنهادی مناسب نمی باشد مبلغ پیشنهادی خود را در قسمت ارائه پیشنهاد مشخص نمایید.

اطلاعات مروبوط به کارفرما را با کلیک کردن بر روی نام حساب کاربریش مشاهده نمایید.

روند انجام پروژه به این صورت است که مبلغ پیش پرداخت توسط کارفرما به حساب سایت واریز خواهد شد،کاربری که سفارش را بر عهده میگیرد در زمان مشخص شده پروژه را آماده مینماید،پروژه را در اختیار کارفرما قرار میدهد.زمانیکه پروژه را تایید نمود (کارفرما) مبلغ مورد نظر به حساب کاربر (پیمان کار) واریز می شود.

مهلت زمان لازم برای انجام پروژه است.این زمان از لحظه ای که کارگذار پروژه را واگذار نماید محاسبه می شود و تا پایان مهلت مقرر شده پروژه باید آماده گردد.

اگر کاربری که سفارش را بر عهده میگیرد در زمان لازم نتواند پروژه را تحویل دهد،کارگذار اجازه دارد پروژه را به کاربر دیگری تحویل دهد.همچنین ضرر ناشی از عدم تحویل به موقع پروژه از کاربر کسر میگردد و به حساب کارگذار واریز می شود.

پروژه هایی که به صورت تمام وقت تعریف شده اند ،پروژه هایی هستند که کارگذار آنها را تمام وقت تشخیص داده است.ممکن است شما بتوانید پروژه مورد نظر را به صورت پاره وقت و در همان زمان مورد نظر کارگذار انجام دهید.

هیچ پیشنهادی برای این پروژه ارسال نشده است.شما میتوانید اولین کاربری باشید که برای این پروژه یک پیشهاد ارائه می دهد.به این ترتیب پیشنهاد شما بالاتر از سایر پیشنهادات قرار میگیرد.