محتوای پروژه(با دقت مطالعه کنید!)
کارگذار :   amir   پروژه :   ویژه 0   نوع زمان بندی :   پاره وقت   مهلت :   ۱۰ روز  
یک وبسایتی دارم که روش قالبی نصب شده که قابلیت ارسال آگهی داره (مثلا مثل سایت دیوار)

میخوام یک قالب خبری برای همین وبسایت طراحی بشه. به این صورت که این قالب خبری صفحه ی اول (اصلی) وبسایت باشه و قالب موجود (قالب آگهی) هم حفظ بشه تا بعدا به صورت یکی از لینک ها در منو بیارمش.

اما خصوصیات این قالب خبری:

۱- در وردپرس قراره انجام بشه.

۲- به صورت ۴ ستونه طراحی بشه. به این صورت که به ترتیب از سمت راست: ستون تبلیغات - ستون خبر - ستون کناری (آخرین اخبار + پربازدیدترین و ..) - ستون تبلیغات. به طور اخص مثل سایت ایرانجیب رو میخوام پیاده کنین. یعنی با تمامی جزئیات. شکل ظاهری صفحه اصلی + شکل ظاهری داخل یکی از خبرها + شکل ظاهری سایر صفحات (به این صورت که بشه قالب رو برای صفحه ی خاصی استفاده کرد. در ارانجیب: صفحه قیمت خودرو).

* کلیه ی تبلیغات، لینک های خبری (در بخش اصلی خبر) و در ساید بار با کلیک کردن در صفحه­ ی جدید باز بشن ("target="_blank)

* تبلیغات دارای امکان ثابت و گردشی بودن در ستون های کناری رو داشته باشن.

* امکان تعیین زمان شروع و پایان تبلیغات (که بعد از اتمام زمان تعیین شده به صورت خودکار دیگه نمایش داده نشه و یک تصویر پیش فرض جایگزین بشه یا خالی بمونه)

* امکان تعیین تبلیغات جداگانه برای هر صفحه (صفحه ی اول (بخش خبر)، صفحه ی متن خبر، سایر صفحات قیمت (قیمت خودرو، مسکن و ...)). برای مثال: ممکنه در خواست تبلیغ در صفحه ی اصلی برای یک شرکت باشه و برای تبلیغ در داخل متن خبر برای یک شرکت دیگه و غیره.
حداقل هزینه :   ۳۰۰۰۰۰   حداکثر هزینه:   ۵۰۰۰۰۰۰   پیش پرداخت :   ۰ روز  
توانایی های مورد نیاز پروژه از دیدگاه کارگذار:
برچسب های پروژه

در صورتیکه از نظر شما مبلغ پیشنهادی مناسب نمی باشد مبلغ پیشنهادی خود را در قسمت ارائه پیشنهاد مشخص نمایید.

اطلاعات مروبوط به کارفرما را با کلیک کردن بر روی نام حساب کاربریش مشاهده نمایید.

روند انجام پروژه به این صورت است که مبلغ پیش پرداخت توسط کارفرما به حساب سایت واریز خواهد شد،کاربری که سفارش را بر عهده میگیرد در زمان مشخص شده پروژه را آماده مینماید،پروژه را در اختیار کارفرما قرار میدهد.زمانیکه پروژه را تایید نمود (کارفرما) مبلغ مورد نظر به حساب کاربر (پیمان کار) واریز می شود.

مهلت زمان لازم برای انجام پروژه است.این زمان از لحظه ای که کارگذار پروژه را واگذار نماید محاسبه می شود و تا پایان مهلت مقرر شده پروژه باید آماده گردد.

اگر کاربری که سفارش را بر عهده میگیرد در زمان لازم نتواند پروژه را تحویل دهد،کارگذار اجازه دارد پروژه را به کاربر دیگری تحویل دهد.همچنین ضرر ناشی از عدم تحویل به موقع پروژه از کاربر کسر میگردد و به حساب کارگذار واریز می شود.

پروژه هایی که به صورت تمام وقت تعریف شده اند ،پروژه هایی هستند که کارگذار آنها را تمام وقت تشخیص داده است.ممکن است شما بتوانید پروژه مورد نظر را به صورت پاره وقت و در همان زمان مورد نظر کارگذار انجام دهید.

هیچ پیشنهادی برای این پروژه ارسال نشده است.شما میتوانید اولین کاربری باشید که برای این پروژه یک پیشهاد ارائه می دهد.به این ترتیب پیشنهاد شما بالاتر از سایر پیشنهادات قرار میگیرد.